Secret Relict – Darmowa przyjemność online

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Darmowe gry online

Możesz w nie grać za darmo w w internecie. Darmowe gry online rozwinęły się w ostatnim czasie do popularnego trendu. Przede wszystkim gry przeglądarkowe zachwycają miliony ludzi.


Secret Relict

Idea gier przygodowych

W grze przeglądarkowej Secret Relict wcielasz się w rolę poszukiwacza skarbów i badasz fascynujący świat darmowych gier online.

Poszukiwanie skarbów

Dzięki swojemu intuicyjnie prostemu sterowaniu i przekonującemu konceptowi gra przygodowa Secret Relict zachwyca generacje graczy na całym świecie.

Straszny lalka
Świat gry Secret Relict
Sfinks w lustrze
Poszukiwanie skarbów

Wspaniałe poszukiwanie skarbów

Poszukiwanie skarbów sprawia po prostu przyjemność. W pełnej odmiany grze przeglądarkowej Secret Relict wcielasz się w rolę poszukiwacza skarbów lub powabnej pani archeolog. Badasz egzotyczne tereny – począwszy od dżungli po tereny wodne z ich glinianymi chatkami używając przy tym różnego rodzaju narzędzi. Bogaty wybór sięga przy tym od łopaty po długą linę w tej pasjonującej grze przygodowej z kategorii darmowych gier online.

Opcje darmowych gier online

Fascynujące opcje są elementem decydującym o powodzeniu darmowych gier online. Secret Relict - wszechstronna gra przygodowa oferuje robiący bardzo dobre wrażenie obszerny pakiet możliwości działania. Odkryj czar laleczek voodoo, za pomocą których możesz bronić się przed konkurentami. Rozwiązuj podchwytliwe zagadki u sfinksa zamieszkującego dżunglę, kontynuuj poszukiwania i zdobądź sławę w tej nadzwyczajnej grze przeglądarkowej. Przy odrobinie szczęścia odkryjesz na swoich ekspedycjach wartościowe artefakty i kamienie szlachetne i unikniesz takich znalezisk jak bezwartościowe skarpetki i śmieci.

Kleijnot w Secret Relict
Secret Relict archipelag

Graj za darmo w gry Upjers

Upjers – nazwa ta oznacza interesujące gry przeglądarkowe najróżniejszych gatunków. W darmowe gry przeglądarkowe możesz grać bez konieczności pobierania i instalacji. Paleta gier sięga od przezabawnej symulacji akwarium po grę przygodową Secret Relict.

Forum - Secret Relict