Secret Relict – zagraj za darmo w przeglądarce w poszukiwanie skarbów

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Przeżyj darmową grę przygodową

Cieszą się coraz większą popularnością. Producent darmowych gier komputerowych z Bamberga przedstawia Secret Relict - grę przegladarkową należącą do grupy darmowych gier o poszukiwaniu skarbów.


Secret Relict

Opowieść poszukiwacza skarbów

W Secret Relict czeka na graczy pasjonujące poszukiwanie skarbów z niezliczonymi questami i nowymi wyzwaniami.

Gry dla wszystkich grup wiekowych

Darmowe gry przeglądarkowe online takie jak Secret Relict oferują jedyną w swoim rodzaju przyjemność z gry dla dzieci i dorosłych.

Straszny lalka
Świat gry Secret Relict
Sfinks w lustrze
Poszukiwanie skarbów

Fajne gry przeglądarkowe

Wydawca gier komputerowych z Bamberga Upjers stworzył z Secret Relict nadzwyczajną grę przeglądarkową z dziedziny darmowych gier o tematyce poszukiwania skarbów. Na zróżnicowanych terenach gracz może udać się na pasjonujące poszukiwanie skarbów między innymi na dzikich obszarach pustynnych, w dżungli i chatkach u brzegu rozlicznych jezior. W zależności od rodzaju ekspedycji poszukiwacz korzysta z bogatej palety narzędzi.

Opcje darmowych gier przygodowych

Gry przeglądarkowe są zróżnicowanymi grami online, w które można grać bezpośrednio w przeglądarce. Oprócz przekonującego konceptu gry to przede wszystkim ich liczne opcje czynią je interesującymi grami na przeglądarkę. Dotyczy to również darmowej gry przygodowej Secret Relict. Począwszy od wyboru właściwych narzędzi, przez ich ulepszanie, aż po system wiadomości, darmowa gra przygodowa Secret Relict oferuje różnorodne funkcje. Każdego dnia poszukiwacze otrzymują do wykonania nowe zadania, tak zwane questy. Dzięki temu gry przeglądarkowe online gwarantują od samego początku doskonałą rozrywkę.

Kleijnot w Secret Relict
Secret Relict archipelag

Zagraj już teraz za darmo poszukiwacza skarbów

Są kolorowe, zabawne i można w nie grać za darmo! Mowa jest tutaj o interesujących grach przeglądarkowych bamberskiego producenta Upjers. Od 2006 roku Upjers kreuje i produkuje darmowe gry online, do których należy również darmowa gra przygodowa online Secret Relict.

Forum - Secret Relict