Secret Relict – Przeżyj czadowe gry przygodowe online!

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Odkryj czadowe gry przygodowe

Stworzenie czadowych gier przygodowych – oto cel jaki postawił sobie producent gier przeglądarkowych z Bamberga firma Upjers. Wray z Secret Relict firma Upjers prezentuje swoją pierwszą grę z kategorii gier przygodowych na poziomie.


Secret Relict

Secret Relict – Treści gry

Secret Relict oferuje udaną mieszankę różnych elementów gier przygodowych, począwszy od poszukiwania skarbów po rozwiązywanie zagadek.

Kompleksowa przyjemność z gry

Secret Relict należy do tego rodzaju czadowych przygodęgier przygodowych, które fascynują graczy wszystkich grup wiekowych i przekonują swoim udanym konceptem.

Straszny lalka
Świat gry Secret Relict
Sfinks w lustrze
Poszukiwanie skarbów

Opcje gier przygodowych online

Czadowe gry przygodowe takie jak Secret Relict zawierają wiele interesujących funkcji. Już na początku gry każdy może wybrać swój charakter. I tak oto startujesz jako powabna pani archeolog lub zahartowany poszukiwacz skarbów, pakujesz do plecaka różnorodne narzędzia takie jak łopata, kilof, lina i sprzęt do wspinaczki i ruszasz na poszukiwanie skarbów i wielką przygodę.

Secret Relict – Po prostu dobre gry przygodowe

Dzięki swoim rozlicznym funkcjom, pełnym odmiany questom i pasjonującym wyzwaniom gra przeglądarkowa online o tematyce poszukiwania skarbów Secret Relict gwarantuje doskonałą przygodę w przeglądarce. W egzotycznych miejscach podejmujesz się jako zaprawiony w bojach archeolog poszukiwania zaginionych skarbów. Czekają na Ciebie przy tym różnego rodzaju niespodzianki. Oprócz poszukiwania systematycznie rozwiązujesz zagadki tajemniczego sfinksa i starasz się rozsądnie rozdysponować swoje siły. Bardzo ważne jest systematyczne zaopatrywanie się w nowe narzędzia i ulepszanie tych posiadanych, by móc przekopać każdy centymetr kwadratowy Secret Relict.

Kleijnot w Secret Relict
Secret Relict archipelag

Darmowe gry przeglądarkowe Upjers

Od 2006 roku firma Upjers z Bamberga projektuje, produkuje i wydaje darmowe gry przeglądarkowe. Wachlarz darmowych gier Upjers sięga przy tym od gier strategicznych, przez gry fantasy, po gry przygodowe, do których należy również symulacja Secret Relict.

Forum - Secret Relict