Secret Relict – Zabawa w poszukiwanie skarbów

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Poszukiwanie skarbów online

Odkryj świat pełen przygód, pasjonujących wyzwań i jedynych w swoim rodzaju terenów. W grze o poszukiwaniu skarbów wcielasz się w rolę poszukiwacza skarbów lub powabnej pani archeolog.


Secret Relict

Prawdziwa przygoda online

W grze o poszukiwaniu skarbów Secret Relict poszukujesz wartościowe skarby. Przy dopisującym Ci szczęściu poszukiwacza reliktów znajdujesz codziennie wartościowe artefakty.

Przygoda online dla każdego

Dzięki intuicyjnie prostemu sterowaniu i przekonującemu konceptowi gra online Secret Relict o tematyce poszukiwania skarbów podbija serca całych generacji!

Straszny lalka
Świat gry Secret Relict
Sfinks w lustrze
Poszukiwanie skarbów

Fascynujące poszukiwanie skarbów

Czekają tu na Was pasjonujące przygody! W darmowej grze o poszukiwaniu skarbów Secret Relict udajesz się na ekspedycje do egzotycznych zakątków świata i przeciwdziałasz podstępnym atakom zazdrosnych konkurentów. Ludzie sukcesu mają wielu zazdrośników również w wirtualnym świecie poszukiwaczy skarbów. Na szczęście masz do swojej dyspozycji potężne laleczki voodoo, które chronią Cię przed złymi zaklęciami innych poszukiwaczy.

Darmowe opcje

Darmowa gra przeglądarkowa Secret Relict ma dla Was całe mnóstwo interesujących opcji. Począwszy od różnych narzędzi takich jak łopata, kilof, lupa, lina i sprzęt do nurkowania, które otrzymujesz i możesz ulepszyć w miarę rozwoju gry. Może się również zdarzyć, że zamiast oczekiwanych skarbów trafisz na parę starych skarpetek! Niemniej jednak nie powinieneś tracić nadziei na epokowe odkrycia. Gra przeglądarkowa online Secret Relict oferuje całe mnóstwo interesujących opcji takich ja rozwiązywanie zagadek tajemniczego sfinksa, którego spotykasz w dżungli lub system wiadomości w grze umożliwiający komunikację z pozostałymi graczami.

Kleijnot w Secret Relict
Secret Relict archipelag

Graj za darmo w gry Upjers

Największą namiętnością twórcy darmowych gier na przeglądarkę z Bamberga firmy Upjers GmbH są naturalnie gry komputerowe, w które można grać za darmo online. Liczne gry Upjers obejmują różnego rodzaju gatunki – od gier Zoo, po symulacje farm, aż po poszukiwanie skarbów.

Forum - Secret Relict