Gra na przegladarkę Secret Relict

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Gra przeglądarkowa

W tej grze przeglądarkowej napotykasz na pasjonujące wyzwania. W Secret Relict wcielasz się w rolę poszukiwacza przygód online, który systematycznie udaje się na ekspedycje.


Secret Relict

Secret Relict – Koncept gry

Celem świetnej gry przeglądarkowej Secret Relict jest zostanie najpopularniejszym poszukiwaczem skarbów wszech czasów i pomnożenie swojego majątku.

Gra przeglądarkowa dla generacji

Nadzwyczajna przyjemność z gry dla każdej grupy wiekowej – oferuje to Wam pasjonująca gra przeglądarkowa Secret Relcit ze swoimi licznymi opcjami.

Straszny lalka
Świat gry Secret Relict
Sfinks w lustrze
Poszukiwanie skarbów

Secret Relict – Gra i zabawa

To Twoje pierwsze poszukiwanie skarbów w pełnej odmiany grze przygodowej Secret Relict, która prowadzi Cię do Doliny samotnych. To tutaj wykonujesz pierwsze zadania i podczas prac wykopaliskowych znajdujesz artefakty i kamienie szlachetne. We wprowadzeniu do gry zapoznajesz się z najważniejszymi funkcjami w grze. W grze przeglądarkowej Secret Relict czeka na Ciebie udana i zabawna mieszanka gry, zabawy i napięcia!

Opcje w przygodowej grze przeglądarkowej

W grze przeglądarkowej Secret Relict jesteś tytułowym bohaterem. Udaj się na fascynujące ekspedycje na dzikich terenach i zbadaj przeszłość minionych cywilizacji, przeżyj wielką przygodę jako poszukiwacz skarbów online w przeglądarce i staw czoło licznym wyzwaniom. Secret Relict oferuje liczne możliwości gier przeglądarkowych począwszy od czarów voodoo, dzięki którym bronisz się przed potężnymi konkurentami, przez pasujące wyposażenie, które umożliwia optymalne poszukiwanie skarbów. Przetestuj pasjonujące możliwości gry w tej nadzwyczajnej grze na przeglądarkę, w którą możesz grać kompletnie za darmo.

Kleijnot w Secret Relict
Secret Relict archipelag

Graj za darmo w gry Upjers

Już od 2006 roku bamberska firma Upjers produkuje gry przeglądarkowe. Są to gry online, w które można grać bez konieczności pobierania i instalacji bezpośrednio w przeglądarce. Bogactwo gatunków sięga tu od zabawnych symulacji szpitala po poszukiwanie skarbów w przeglądarce.

Forum - Secret Relict