Secret Relict – Odkryj gry przeglądarkowe online

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Gry przeglądarkowe online

Gry przeglądarkowe online gwarantują doskonałą zabawę! Możesz się w nich wcielić w różnorodne role. I tak na przykład w przygodowej grze przeglądarkowej online Secret Relict zostajesz poszukiwaczem skarbów.


Secret Relict

Na poszukiwanie skarbów!

W Secret Relict wcielasz się alternatywnie w rolę powabnej pani archeolog lub dzielnego poszukiwacza i rozpoczynasz pełne ekscytujących przeżyć wykopaliska.

Gry przeglądarkowe online

Dzięki swojej przekonującej grafice i łatwej obsłudze gra przeglądarkowa online o tematyce poszukiwania skarbów Secret Relict nadaje się dla każdej grupy wiekowej.

Straszny lalka
Świat gry Secret Relict
Sfinks w lustrze
Poszukiwanie skarbów

Poszukiwanie skarbów

Czekają tu na Ciebie jedyne w swoim rodzaju przygody. Gra przygodowa Secret Relict oferuje jedyne w swoim rodzaju możliwości gry online. Udaj się na ekspedycje na niezbadane tereny i eksploruj za pomocą różnego rodzaju narzędzi w poszukiwaniu skarbów liczne wykopaliska. Począwszy od łopaty, przez lupę, aż po sprzęt do nurkowania – wszystkie metody poszukiwania skarbów wiodące do celu są dobre. Wykorzystaj moc laleczek voodoo, aby ochronić się przed konkurentami i rozwiązuj podchwytliwe zakładki podstępnego sfinksa.

Możliwości gier przeglądarkowych online

Zasadniczo przyczyniają się one do ogólnego uroku gry przeglądarkowej online Secret Relict. A mowa jest tu o różnorodnych opcjach i możliwościach jakie oferuje ta symulacja poszukiwania skarbów. I tak za pomocą różnych narzędzi można przeszukiwać tu dzikie tereny, co wymaga sporego nakładu siły – gdyż każde prace wykopaliskowe zużywają energię. Do czasu regeneracji zużytej energii możesz sobie uciąć popołudniową drzemkę, pamiętaj więc o rozsądnym rozdysponowaniu sił. Kolejną ciekawą opcją w Secret Relict jest system wiadomości i możliwość wymiany znalezionych w grze skarbów na gotówkę gry.

Kleijnot w Secret Relict
Secret Relict archipelag

Przeżyj darmowe gry Upjers

Gry komputerowe są jej wielką namiętnością – mowa jest o firmie komputerowej Upjers istniejącej na rynku od 2006 roku produkującej darmowe gry na przeglądarkę, w które można grać za darmo w przeglądarce (Internet Explorer, Google Chrome, Safari etc.). Secret Relict jest jedną z nowszych produkcji Upjers.

Forum - Secret Relict