Secret Relict – Gry online w klimacie przygody

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Gry online

Miliony ludzi na całym świecie są nimi zachwycone! Gry przygodowe online oferują doskonałą rozrywkę i mogą być używane na każdym komputerze z internetem. Podgrupą gier komputerowych są gry przeglądarkowe.


Secret Relict

Secret Relict – Historia gry

W zabawnej grze przeglądarkowej Secret Relict udajesz się jako poszukiwacz skarbów na ekspedycje na egzotyczne niezbadane ludzkim okiem tereny.

Przygoda online dla każdego

Secret Relict gwarantuje pasjonującą przygodę online, która dzięki intuicyjnie prostej obsłudze nadaje się dla graczy wszystkich grup wiekowych.

Straszny lalka
Świat gry Secret Relict
Sfinks w lustrze
Poszukiwanie skarbów

Poszukiwanie skarbów

Pasjonujące ekspedycje, ambitne wyzwania i owiane legendą skarby – wszystko to oferuje Ci gra przygodowa na przeglądarkę Secret Relict. W tym specjalnym gatunku gier komputerowych online chodzi o poszukiwanie wartościowych artefaktów i reliktów. Czy to spalona słońcem pustynia, przyjemna łączka, czy też wilgotna dżungla – obszary w Secret Relict wymagają od poszukiwacza skarbów nie lada zdolności.

Możliwości online gry

W grze online należą one do podstawowych elementów gry – mowa tu o jej licznych i ciekawych funkcjach. Odkryj działanie potężnych artefaktów i obchodź się rozsądnie ze stojącą do Twojej dyspozycji siłą, gdyż każde poszukiwanie skarbów w grze przeglądarkowej Secret Relict kosztuje punkty siły. Tylko ci poszukiwacze, którzy rezolutnie zarządzają swoją energią najszybciej osiągają cele i nie pracują do kompletnego wyczerpania. Na poszukiwaniu skarbów w symulacji Secret Relict czeka na Ciebie mnóstwo przygód. Zarób srebro sprzedając znalezione artefakty i kamienie szlachetne i ulepszaj systematycznie swoje narzędzia, by móc przeszukać każdy zakątek Secret Relict.

Kleijnot w Secret Relict
Secret Relict archipelag

Super i za darmo – gry Upjers

Już od 2006 roku firma Upjers z Bamberga projektuje gry przeglądarkowe online. Chodzi tu o online gry, w które można grać w przeglądarce (Mozilla Firefox, Internet Explorer). Wybór darmowych symulacji sięga od gier strategicznych, przez symulacje gospodarstwa rolnego, po gry przygodowe takie jak Secret Relict.

Forum - Secret Relict