Secret Relict – Przeżyj gry przygodowe online

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Gry online przygodowe

Dzięki rozlicznym opcjom i egzotycznym terenom gra przeglądarkowa Secret Relict należy do najciekawszych gier przygodowych online na rynku. Jako poszukiwacz skarbów codziennie wyruszasz na ekspedycje.


Secret Relict

Koncept gry Secret Relict

Secret Relict zaprasza na pełne przygód poszukiwanie skarbów. Przeszukaj spalone słońcem pustynne tereny i pełne egzotycznych zwierząt dżungle.

Gry dla wszystkich

Jako gra przeglądarkowa z gatunku gier przygodowych online Secret Relict oferuje interesującą rozrywkę dla różnych generacji na wiele miesięcy.

Straszny lalka
Świat gry Secret Relict
Sfinks w lustrze
Poszukiwanie skarbów

Początki na poszukiwaniu skarbów

W samouczku – wprowadzeniu do gry Secret Relict zapoznajesz się z podstawowymi funkcjami gry i rozpoczynasz nadzwyczajną przygodę na poszukiwaniu skarbów. Do Twojej codzienności należy zdobywanie koniecznego wyposażenia takiego jak kilofy, lupy i sprzęt do wspinaczki jak również prace wykopaliskowe. Jako jedna z gier przygodowych online Sercet Relict oferuje doskonałą rozrywkę i pasjonujące wyzwania w wirtualnym świecie.

Opcje gry przygodowej online

Ta gra przeglądarkowa z gatunku gier przygodowych online oferuje zawiera wiele ciekawych opcji. I tak na przykład podczas częstych ekspedycji do dżungli spotykasz tajemniczego sfinksa, który zadaje Ci podchwytliwe zagadki. Dopiero wówczas gdy uda Ci się rozwiązać zagadki tej mistycznej istoty możesz kontynuować swoje poszukiwania skarbów. Ponadto gra zawiera bogatą paletę najróżniejszego rodzaju terenów – od spalonych słońcem pustyni, przez górskie krajobrazy i tereny nadwodne, których każdy zakątek możesz przeszukać pod kątem ukrytych i zapomnianych w nim skarbów w tej nadzwyczajnej grze przeglądarkowej.

Kleijnot w Secret Relict
Secret Relict archipelag

Odkryj darmowe gry Upjers

W darmowe gry przygodowe możesz grać za darmo. Już od 2006 roku firma Upjers produkuje gry przeglądarkowe, w które można grać bez konieczności pobierania i instalacji. Tematyka sięga od symulacji Zoo po gry online przygodowe takie jak Secret Relict.

Forum - Secret Relict