Secret Relict – Graj za darmo w gry przygodowe!

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Przeżyj darmowe gry przygodowe

Dzięki nowej grze przez przeglądarkę Secret Relict możesz za darmo udać się świat przygód! W tej fascynującej i bogatej w opcje grze online udajesz się na pasjonujące poszukiwanie skarbów.


Secret Relict

Gra dla poszukiwaczy skarbów

Gra przeglądarkowa Secret Relict oferuje doskonałą możliwość grania w gry przygodowe i zbierania legendarnych skarbów.

Przygody na poszukiwaniu skarbów

Dzięki swojej bogatej fabule, zabawnym questom i udanemu konceptowi gry Secret Relict gwarantuje doskonałą zabawę w grze.

Straszny lalka
Świat gry Secret Relict
Sfinks w lustrze
Poszukiwanie skarbów

Poszukiwanie skarbów

W Secret Relict udajesz się na wirtualne poszukiwanie skarbów, które wymaga od Ciebie sprytu i zaangażowania. Jak i wżyciu realnym, również i w tej grze przeglądarkowej stawiasz czoła rozlicznym wyzwaniom. I to wszystko możesz robić za darmo! Przez rozwiązywanie różnorodnych zagadek możesz jednakże zarobić walutę gry, która umożliwia Ci zakupienie lepszych przedmiotów wyposażenia.

Odkryj za darmo gry przygodowe

Jako gra przeglądarkowa Secret Relict daje się grać za darmo online. By móc grać w gry przygodowe Upjers za darmo, potrzebujesz jedynie komputer z łączem internetowym i ważny adres email. Jak tylko spełnisz te wymagania możesz stworzyć indywidualne konto w grze wybierając swoją własną nazwę i hasło i natychmiast rozpocząć grę. W samouczku – wprowadzeniu do gry zostaną CI przedstawione najważniejsze funkcje gry Secret Relict. Gdzie mogę zakupić kilof? W jaki sposób mogę ulepszyć moją łopatę? Jakie zalety przynoszą mi kamienie szlachetne i jakie zadania powinienem wykonać? Jak tylko będziesz znał odpowiedzi na te pytania, możesz rozpocząć swoją wielką przygodę!

Kleijnot w Secret Relict
Secret Relict archipelag

Graj za darmo w gry Upjers

Czy w gry przygodowe takie jak Secret Relict można rzeczywiście grać za darmo? Odpowiedź brzmi – tak! Już od 2006 roku kuźnia gier komputerowych z Bamberga produkuje z powodzeniem gry przeglądarkowe – są to najróżniejsze zabawne gry online wielu gatunków, w które można grać za darmo w przeglądarce.

Forum - Secret Relict