Secret Relict – Zabawa w przygodę w przeglądarce

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Gra przygodowa w przeglądarce

Poszukiwanie skarbów sprawia całe mnóstwo przyjemności. Gra online Secret Relict należy do grupy gier przygodowych online i oferuje wiele interesujących opcji.


Secret Relict

Wirtualne poszukiwanie skarbów

W grze przeglądarkowej Secret Relict udajesz się na wirtualne poszukiwanie skarbówy i odkrywasz olśniewające skarby zaginionych cywilizacji.

Zabawa dla wszystkich

W darmowej grze online Secret Relict chodzi o prawdziwe poszukiwanie skarbów pełne dreszczyków emocji, które zachwyca generacje fanów gier przeglądarkowych.

Straszny lalka
Świat gry Secret Relict
Sfinks w lustrze
Poszukiwanie skarbów

Poszukiwanie skarbów online

Secret Relict oferuje jako gra przeglądarkowa o tematyce poszukiwania skarbów bogaty wachlarz możliwości i funkcji. Grę tą możesz sterować w intuicyjny sposób za pomocą myszki. Dokonując kilku kliknięć zapoznajesz się w samouczku z podstawowymi funkcjami symulatora poszukiwania skarbów. W zależności od ukształtowania terenu używasz różnego rodzaju narzędzi – od lupy po łopatę.

Rejestracja w grach przygodowych

Jeżeli chcesz grać za darmo w przygodową grę przeglądarkową online Secret Relict, to jest to możliwe przy minimalnym nakładzie! Wszystko co potrzebujesz to komputer z łączem internetowym i ważny adres email. Jak tylko spełnisz te wymagania, możesz natychmiast rozpocząć grę i wybrać swoje osobiste imię w grze przygodowej online Secret Relict. Po wykonaniu wprowadzenia do gry - tak zwanego samouczka, możesz rozpocząć na własną rękę rozliczne ekspedycje na egzotyczne tereny i zapoznać się z fascynującymi możliwościami jakie oferuje wirtualne poszukiwanie skarbów. Wrzucaj więc do plecaka kilof i łopatę i wyruszaj na pasjonujące poszukiwanie skarbów!

Kleijnot w Secret Relict
Secret Relict archipelag

Przeżyj za darmo gry Upjers

Możesz w nie grać za darmo podobnie jak miliony zachwyconych graczy na całym świecie. A mowa jest tu o grach przeglądarkowych wydawcy gier komputerowych Upjers z Bamberga. Paleta gatunków sięga od gier strategicznych, przez gry fantasy, aż po zabawne przygodowe gry. Secret Relict jest zaś grą o poszukiwaniu skarbów.

Forum - Secret Relict