Secret Relict – Zostań poszukiwaczem skarbów online

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Poszukiwacz skarbów

To wielkie wyzwanie dla wszystkich poszukiwaczy skarbów. W grze przeglądarkowej Secret Relict udajesz się na poszukiwanie skarbów i przeszukujesz najróżniejsze obszary pod kątem ukrytych w ich reliktów minionych epok.


Secret Relict

Secret Relict – Koncept gry

W Secret Relict wcielasz się alternatywnie w rolę mężnego poszukiwacza lub pięknej pani archeolog i udajesz się na wielkie poszukiwanie skarbów.

Gra dla każdej grupy wiekowej

W grze przeglądarkowej Secret Relict każda grupa wiekowa znajdzie dla siebie doskonałą rozrywkę, gdyż gra oparta jest na bardzo interesującym koncepcie gry.

Straszny lalka
Świat gry Secret Relict
Sfinks w lustrze
Poszukiwanie skarbów

Czysta przyjemność z gry!

Podniecające ekspedycje na egzotyczne tereny, prace wykopaliskowe za pomocą kilofu, łopaty i liny i całe mnóstwo innych przygód niesie ze sobą gra przygodowa na przeglądarkę Secret Relict. Zanurz się w fantastyczny świat gier przygodowych i przeżyj Secret Relict – jedynego w swoim rodzaju przedstawiciela gier przygodowych online. Czekają na Ciebie wielkie wyzwania, podchwytliwe zagadki i magiczne momenty w prawdziwie czarodziejskiej grze przygodowej.

Opcje symulacji poszukiwacz skarbów

Ekspedycje w celu poszukiwania skarbów kosztują naturalnie siłę. Doświadczają tego również gracze w bogatej w opcje grze online o poszukiwaniu skarbów Secret Relict. Każde poszukiwanie skarbów czy to za pomocą łopaty, czy to lupy lub też innych narzędzi wymaga pewnej ilości punktów, które regenerują się stopniowo. Rozsądne rozporządzanie wirtualnymi siłami w Secret Relict jest więc szalenie ważne, by móc robić systematyczne postępy w grze. W przerwach między wykopaliskami możesz rozwiązywać zagadki u ukrytego w dżungli sfinksa, wysyłać na rekonesans laleczki voodoo, które ochronią Cię przed podstępnymi atakami konkurentów. Nic tylko rzucić się w wir przygody!

Kleijnot w Secret Relict
Secret Relict archipelag

Graj za darmo w gry Upjers

Gry przeglądarkowe zachwycają miliony graczy na całym świecie. Firma Upjers GmbH z Bamberga kreuje i publikuje gry online już od 2006 roku. Do palety produktów należą oprócz gier strategicznych symulacje różnego rodzaju oraz gra przygodowa Secret Relict.

Forum - Secret Relict