Secret Relict – Przygoda na poszukiwaniu!

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Poszukiwanie skarbów

Są zabawne i gwarantują doskonałą zabawę. Gry przeglądarkowe cieszą się coraz większą popularnością. Oprócz gier RPG i symulacji istnieją również gry o poszukiwaniu skarbów takie jak Secret Relict.


Secret Relict

Secret Relict – Polowanie na skarby!

Poszukiwacz przygód czy pani archeolog? Po wyborze charakteru do poszukiwania skarbów możesz rozpocząć swoją wielką przygodę na pasjonujących ekspedycjach.

Poszukiwanie skarbów

Secret Relict należy do grupy wyszukaj gry. W tej kolorowej grze przygodowej poszukujesz fantastycznych skarbów dawno zaginionych kultur.

Straszny lalka
Świat gry Secret Relict
Sfinks w lustrze
Poszukiwanie skarbów

Secret Relict - Ekspedycje

W grze przeglądarkowej Secret Relict wyruszasz na egzotyczne ekspedycje. W poszukiwaniu skarbów przemierzasz stepy, pustynie, dżungle i łąki, wspinasz się na drzewa i nurkujesz na dno oceanów. Odkryj liczne możliwości tej pasjonującej gry przygodowej online. Udowodnij, że jesteś prawdziwym ekspertem w dziedzinie prac wykopaliskowych i zdobądź narzędzia wymagane do poszukiwania wartościowych artefaktów i kamieni szlachetnych w grze przeglądarkowej o tematyce poszukiwania skarbów Secret Relict.

Opcje symulacji poszukiwania skarbów

Różnorodne opcje są zasadniczym elementem gier przeglądarkowych i przyczyniają się do maksymalizacji przyjemności w grze. Począwszy od zróżnicowanych narzędzi do prac wykopaliskowych, przez system wiadomości w grze umożliwiający komunikację, po sklep z bogatą ofertą towarów i tajemniczego sfinksa, który pojawia się od czasu do czasu podczas poszukiwań i konfrontuje graczy z podchwytliwymi zagadkami. W miarę rozwoju gry czeka na Ciebie całe mnóstwo interesujących opcji, które czynią z wyszukaj gry online Secret Relict prawdziwie udaną symulację poszukiwania skarbów podbijającą serca tysięcy graczy.

Kleijnot w Secret Relict
Secret Relict archipelag

Graj za darmo w gry Upjers

Gry odkrywanki to jeden z gatunków gier z bogatej oferty gier przeglądarkowych Upjers. Już od 2006 roku firma z Bamberga kreuje i publikuje darmowe gry online, w które można grać bezpośrednio w przeglądarce. Wachlarz gatunków sięga od symulacji gospodarczych, po symulacje Zoo i poszukiwania skarbów.

Forum - Secret Relict